Darmowa dostawa od 399.00 PLN
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa (Kurier dpd) już od 399,00 zł.

HEVEA

Drewniana kaczuszka do ciągnięcia i układania HEVEA

189,00 zł 189.00
ilość szt.

towar niedostępny

dodaj do listy

Słodka drewniana kaczuszka jest wyjątkowo sympatycznym towarzyszem dziecięcych zabaw. Twój Maluch z chęcią pozna ją bliżej. Sprawdzi, czy i jak można ją rozłożyć i złożyć. A przede wszystkim, z entuzjazmem wykorzysta jej „właściwości jezdne”. Drewniane kółka i sznurek pozwolą ciągnąć ją za sobą, popychać, puszczać z górki i w ogóle podejmować różnoraką aktywność fizyczną. Taka zabawka jest świetnym bodźcem stymulującym rozwój ruchowy dziecka. 

Kaczuszka w odróżnieniu od swojej pływającej koleżanki nie jest z gumy kauczukowej, jednak nadal ma silny z nią związek. Powstała bowiem z drewna drzewa kauczukowego, z którego marka pozyskuje materiał na gumowe akcesoria. Gdy nie jest już to możliwe drzewo wykorzystywane jest do produkcji zabawek drewnianych. Krótko pisząc HEVEA nie marnuje niczego.

Kaczuszka Kawan Rubberwood:

  • wykonane z drewna pozyskanego z drzew kauczukowych, z których nie można już pozyskać kauczuku;
  • wolna od ftalanów, PCV i BPA,
  • malowana farbami bez sztucznych barwników,
  • zabawka do ciągania;
  • zabawka do układania;
  • wspomaga rozwój zdolności motorycznych, precyzji ruchów, koordynacji oko-ręka;
  • zachęca do chodzenia;
  • łatwo ją wyczyścić;
  • zapakowana jest w eleganckie ekologiczne pudełko;
  • wymiary 15 x 13,5 x 15 cm

Produkt 100% zero waste

Celem marki HEVEA jest zminimalizowanie śladu węglowego jaki zostawiamy po sobie na ziemi. Dlatego HEVEA dostarcza produkty ekologiczne i biodegradowalne, a przede wszystkim bezpieczne dla dzieci i środowiska. Wszystkie działania firmy realizowane są zgodnie z założeniami zrównoważonego rozwoju.

Plastic is passe. Natural is now. HEVEA stawia na naturę - naturalne składniki, naturalne kolory i naturalne opakowania.

hevea smoczki upcykling
Upcykling -
wszystkie produkty HEVEA mają w 100% naturalny skład. Surowcem jest naturalny kauczuk i drewno pochodzące z kauczukowców, które nie dają już lateksu. Nic się nie marnuje. Niektóre produkty wykonane są zgodnie z ideą upcycling - wykonane są z odpadów produkcyjnych, czyli resztek kauczuku.
Recykling -
produkty HEVEA są całkowicie biodegradowalne. Naturalny kauczuk potrzebuje tylko 10-15 lat aby ulec całkowitemu rozłożeniu przez obecne w glebie mikroorganizmy.
hevea smoczki zero waste
Kartonowe opakowania HEVEA mają certyfikat FSC (Forest Stewardship Council - Rady ds. Odpowiedzialnej Gospodarki Leśnej). Do nadruku zastosowano nietoksyczny ekologiczny tusz sojowy. Natomiast przezroczyste okienka w pudełkach są wykonane są biodegradowalnego materiału na bazie kukurydzy.
Reuse -
marka HEVEA zachęca do odesłania zużytych produktów do głównej siedziby w Danii, gdzie wykorzystane zostaną ponownie do produkcji, w celu zminimalizowania odpadów.

100% non toxic - kauczukowe produkty marki HEVEA są całkowicie wolne od plastiku. Nie zawierają ftalanów i metali ciężkich. Barwione są w 100% naturalnymi pigmentami mineralnymi o jakości spożywczej, które są nietoksyczne i zatwierdzone przez amerykańską Agencję Żywności i Leków - FDA (Food and Drug Administration).

ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTERA

Chcesz być na bieżąco z nowościami? Zostaw swój adres e-mail

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl